Poronienie w 5. tygodniu ciąży

Witam. Dziś 2 raz straciłam dziecko, każde w 4/5 tyg. Za pierwszym razem miałam zabieg łyżeczkowania to był czerwiec 2014 r. Teraz powiedzieli że nie jest potrzebny, ale nie było wgl widać pęcherzyka tak jak za pierwszym razem. Chciałabym bardzo mieć dziecko, jestem załamana bo nie wiem czemu tak się dzieje u mnie. Czy to ze mną jest coś nie tak? Potrzebne jakieś badania z partnerem? Kiedy znów mogę się starać o dziecko? Czy brać jakieś leki? Jestem załamana bardzo proszę o odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie odpowiedniej diagnostyki.