Poronienie w 6 tygodniu ciąży a powrót do współżycia

Poronilam 6 tyg temu. Spotkalam sie z opiniamii ze najlepiej czekac 2 miesiace ze wspolzyciem,czy to prawda? 9 lat temu bralam tabletke na 24godz po stosunku. Czy mozliwe jest ze tabletka wyrzadzila jakies szkody? Nie bede mogla miec dzieci?

Proszę wykonać diagnostykę w celu ustalenia przyczyn poronienia.
Bez związku z wcześniejszym przyjęciem "tabletki po stosunku"
Planowanie macieżyństwa za 3 miesiące.