Poronienie w domu a konieczność udania się na zabieg łyżeczkowania

Poroniłam w domu w 16 tygodniu ciąży, to było straszne! Dostałam w nocy strasznych boleści i gdy poszłam do łazienki, usłyszałam że coś ze mnie "wypadło" Jestem przerażona, chodziłam prywatnie do ginekologa, który gadał mi że ciąża rozwija się dobrze dodam że to nie był polak. I teraz pytanie, czy muszę udać sie na zabieg łyżeczkowania?

Szanowna Pani!

Powinna Pani jak najszybciej udać się do lekarza, trzeba sprawdzić na ile się dokonało poronienie. W tak dużej ciąży właściwie nie zdarza się ,żeby nie zostały jakieś resztki, które trzeba natychmiast usunąć.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka