Poronienie z powodu odejścia wód płodowych

Dzień dobry 2 tygodnie temu poroniłam w 20 tc (powodem było odejście wód). To była moja pierwsza ciąża. Jeśli zajdę kiedyś w następną ciąże to może sytuacja się powtórzyć???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście sytuacja taka może się powtórzyć jednak nie oznacza to iż na pewno ona wystąpi przy kolejnej ciąży. Nie ma po prostu takiej zależności.