Posiew moczu po hormonach na przyspieszenie miesiączki

Witam. Mam pytanie,ostatnio bardzo kiepsko się czuję, przez trzy miesiące nie miałam miesiączki. Dostałam hormony od ginekologa i przyszedł okres, mega obfity. Lekarz rodzinny jak i ginekolog kazali mi zrobić posiew moczu, bo bolą mnie też nerki więc zrobiłam to badanie. Właśnie odebrałam wyniki: mam 31 lat wynik badania: Escherichia coli liczność kolonii to 10^6CFU/ml Proszę o poradę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza aby wdrożyć antybiotykoterapię.