Posiew moczu w ciąży

Witam, jestem w drugim miesiącu ciąży i odebrałam wyniki posiewu moczu, proszę o pomoc w interpretacji. Opis wyniku: Próba rozcieńczona: Wątpliwa. Miano: 8*10^4/ML Streptoc. Agalactiae-1; Amox/Clav.Ac - wrażliwa; Ampicylina/Amoksyc - wrażliwa; Cefuroxime - wrażliwa; Clindamycin - wrażliwa; Cotrimoxazole - wrażliwa.

Witam! Badanie wymaga powtórzenia z kilku powodów. Oprócz uwag w opisie wyniku - wątpliwy wynik, rozcieńczenie próbki - bakteria wyhodowana w moczu należy do flory fizjologicznej pochwy, a jej stężenie jest nieznamienne, co oznacza, że próbka moczu oddana do badania mogła zostać zanieczyszczona florą fizjologiczna pochwy. Oczywiście wynik należy skonsultować z lekarzem nadzorującym ciążę, gdyż ostateczna interpretacja wymaga znajomości całości obrazu klinicznego - a więc również ew. objawów - nie należy diagnozować pacjenta na podstawie samych tylko wyników badań. Pozdrawiam