Posiłek po wieczornym treningu a kolacja

Witam. Codziennie jem śniadanie o 6:30 i jest to Muesli własnej roboty, o 9:30 jem jakiś owoc jabłko/banan/pomarańcza, o 12:00 jestem jeszcze w szkole więc nie mogę zjeść obiadu wtedy jem razową kanapke z chudą wędliną. Wracam o 15:30 i jem obiad. później zaczyna się problem o 17:45 jem podwieczorek - warzywa lub orzechy o 19:00 ćwiczę a o 20:00 jem jakieś białko po treningu np. gotowana pierś z kurczaka, jajecznica z białek jaj lub banan. Czy posiłek po treningu uznawać jako kolację? Pozdrawiam

To zalezy od tego kiedy Pan chodzi spać. Kolacja powinna być spożyta 2-3 godziny przed pójściem spać. Samo białko albo same węglowodany po treningu to mało efektywna regeneracja, najlepiej wypić wtedy jakiś koktajl mleczno-owocowy.

Witaj,
Ostatni posiłek powinien zostać spożyty od 2-3 h przed snem.
Propozycje przekąski potrenigowej:
- owoce z jogurtem/ serkiem wiejskim
- koktajl jogurtowo-owocowy
- musli z jogurtem i suszonymi owocami
- kanapka z chudą wędliną i warzywami + owoc

Proponuję zasięgnąć fachowej opinii specjalisty Dietetyka, który pomoże indywidualnie sprostać problemowi.

Pozdrawiam!
www.dietetykmedyczny.com