Posłodzenie Orsalitu przy biegunce u 3-miesięcznego dziecka

Dobry wieczór. Mój 3-miesięczny synek ma biegunkę, powód nie jest jeszcze jednoznacznie określony. Pediatra zalecił picie płynu nawadniającego Orsalit. Niestety synek nie chce go pić... nie smakuje mu. Czy można ten nieco posłodzić? Pozdrawiam, Ania.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Tak, można go posłodzić. Proszę spróbować także schłodzić w lodówce wodę z której przygotowuje Pani płyn.
z poważaniem
Michał Kurek