Pośrodkowa przepuklina krążka międzykręgowego z ucisk. worka oponowego

Proszę o interp.MR:na odc.C1-Th3 wykazuje na poz.C3/4 lewoboczną wypuklinę krążka międzykr. z ucisk. worka oponow. i modelowaniem lewego nerwu rdzen.C3.Na poz.C5/6 pośrodkowa przepulkina krążka międzykręg. z ucisk. worka oponow. i modelowaniem przedniej pow. rdz. kręg.Na poz.C6/7 degeneracyjne obniżenie wys. krążka międzykr. oraz płaska dokanałowa wypuklina krązka ucisk. worka oponow. i modelowaniem obu nerwów rdz. C6.Na poz. C7/Th1 i Th3/4 centralne wypukliny krążków międz. z ucis,w oponowego.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.