Post pneumonium i badanie płuc

płuca o nieco wzmożonym rysunku naczyniowym w polach dolnych (pojedyncze zageszczenia miazszowe przy dolnych biegunach wnek-post pneumonium?)przepona wolna,serce rtg w normie. co to znaczy? prosze o szybka odpowiedz
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Lekarz opisujący badanie sugeruje, że zmiany w płucach mogą być pozostałością przebytego zapalenia płuc. Wynik należy skorelować z ewentualnymi objawami klinicznymi, a optymalnie porównać z poprzednim rtg.