Postępowanie po poronieniu

Witam zaszłam w 2 ciąże(1 bezproblemowa)niestety poroniłam w prawie 6 tyg( zaczęłam plamić dostałam od gin duphaston ).Mój gin w sumie potraktował mnie jak kolejną pacjentkę(nie ja 1 nie ostatnia) i zostałam z wieloma pytaniami bez odpowiedzi.Stwierdził tylko ,że powinnam sie sam oczyścić i dostałam tylko receptę na antybiotyk i jak przestane krwawić to wrócic na kontrole.Ale nie wiem jak dalej funkcjonować co mi wolno co nie.Kiedy moge starać sie o następną ciąże ?Czy moge wrócić do ćwiczeń?Itp

Aleksander Ropielewski

Prosze zachowywać się i prowadzić tryb życia jak dotychczas z uwzględnieniem krwawienia i ew. objawów z dróg rodnych. Najlepiej sama oceni Pani na ile silna się czuje. Odnośnie starania się o dziecko należy poczekać na badanie kontrolne.