Postępowanie po złamaniu kości śródstopia

Skręciłam palce prawej stopy i mam podgłówkowe złamanie czwartej kosci sródstopia.Rechabilitacja 4tyg.pole magn masaż wir ćwiczenia. Idalej boli przy nacisku na podłoże ale i przyodrywaniu od podłoża. Mineło już trzy miesiące od urazu. Jakie zabiegi będą dobre.Czy smarować jakimiś przeciwbólowymi maściami?

Dzień dobry

Jeżeli po tak długim czasie wciąż utrzymują się dolegliwości bólowe to prawdopodobnie kolejne zabiegi czy maści nie pomogą. Trzeba sprawdzić co jest przyczyną występujących dolegliwości. Konieczna będzie konsultacja u lekarza specjalizującego się w tej części ciała.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego