Postępowanie przy pominięciu dwóch tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Mam pytanie odnośnie antykoncepcji. W jednym blistrze zapomniałam 2 tabletek. Pierwszą zapomniałam w 3 tygodniu i postąpiłam według ulotki czyli wzielam 2 naraz i wyrzuciłam tabletki placebo majac w zamiarze przejsc po skonczeniu rózowych tabletek do nastepnego blistra. Ale zapomniałam znów przedostatniej tabletki rózowej (4 tydzien). Co powinnam w takiej sytuacji zrobic. Przejsc od razu do nastepnego blistra?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę od razu rozpocząć przyjmowanie tabletek z nowego blistra.