Postępujący spadek masy ciała

Problem z utrata masy ciala. Niski poziom keratyniny. tsh w normie. apetyt jest, ale dalwj nastepuje spadek masy ciala.

Magdalena Mroczek

Jeśli są ku temu wskazania być może należy wykonać badania endoskopowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn spadku masy ciała może być wiele. Proponuję udać się do lekarza celem badania. Bez bezpośredniego badania lekarskiego ciężko jest określić przyczynę.