Poszerzenie komory bocznej u płodu w 24 tygodniu ciąży

Jestem w 24 tygodniu ciąży,na ostatnich badaniach wykryto u mojej córeczki poszerzone komory boczne 11 mm,pozostałe elementy mózgowia prawidłowe,pozostała morfologia płodu poprawna...czy to wodogłowie?

Piotr Pilarski

Sugeruje to, że wodogłowie może się rozwinąć. Sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza i porównać wynik z wynikiem przy kolejnym USG.

Pozdrawiam.