Poszerzenie śródpiersia górnego prawostronnie - zmiany węzłowe

Wynik badania mojej babci brzmi tak; poszerzenie śródpiersia górnego prawostronnie- zmiany węzłowe. Przepona i kąty przeponowo - żebrowe ostro zarysowane. Serce i aorta bez zmian. Poza tym nie stwierdza się czynnych zmian w płucach Proszę o interpretację wyników. Czy mogą być to zmiany nowotworowe ? O czym świadczą te zarysy ? Dziękuje za odpowiedź

Nie znam dotychczasowej historii choroby Babci, nie znam powodów badania- nie potrafie wiec odpowiedzieć na zadane pytania!!! Prosze zwrócić się po odpowiedź do lekarza prowadzącego!!! zż