Poszerzona żyła odpiszczelowa oraz żylaki uda i podudzia w wyniku badania

prosze o rade co zrobic w wyniku mam napiane zyła odpiszczelowa poszerzona i niewydolna od ujscia do 1/3 dalszej uda odcinkowo poszerzona i niewydolna równierz na podudziu w jej dorzeczu zylaki uda i podudzia bez zalecen proszę o radę co robic dalej czy wystarcza leki czy jakaś specjalistyczna porda biorę diohespan max 1000 mg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na niewydolność żylną kończyn dolnych. Sugeruję dalsze leczenie pod okiem specjalisty chirurga naczyniowego.