Poszerzone gruczoły mlekowe w wyniku USG piersi
Witam mam 30 lat i jestem zaniepokojona wydzieliną z prawego sutka o kolorze brązu a z lewego przezroczystą. Zrobiłam badania usg piersi dostałam wynik: Piersi o budowie gruczołowej 'gęstej' Uwidoczniono poszerzone gruczoły mlekowe.Doły pachowe wolne. wskazana konsultacja w Poradni Chorób Piersi. Zarejestrowałam się w poradni ale są bardzo oddalone terminy wizytę mam dopiero w styczniu 2014r. Jestem bardzo zaniepokojona proszę o radę co to moze oznaczać ? z góry bardzo dziękuję Barbara

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Wyciek ciemnobrązowego płynu z sutka może być spowodowany obecnością tzw. brodawczaka, czyli łagodnego rozrostu nabłonka przewodów mlekowych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do Poradni Chorób Piersi w wyznaczonym terminie.