Poszerzone naczynie żylne w przełyku

Poszerzone naczynie żylne.Od paru lat leczę się na refluks. Obecnie stan przełyku po ostatniej gastroskopii został określony jako "bez zmian", także objawy refluksu są znikome.Martwi mnie jednak jedno zdanie w opisie gastroskopii którego wcześniej nigdy nie miałem (4 badanie, co około 2 lata). Cytat : "W przełyku na gł. ok 30cm widoczne na dł. ok 2cm poszerzone naczynie żylne."Ze względu na długie oczekiwanie na wizytę do swojego lekarza zadaję pytanie tutaj.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana wymaga okresowej obserwacji.Nie powinien mieć Pan powodu do niepokoju.