Poszerzone przestrzenie płynowe na wysokości płatów czołowych

Co oznacza w opisie MRI zmiana "poszerzone przestrzenie płynowe na wysokości płatów czołowych miernego stopnia 5-12 mm"? Pozostałe dane w opisie w normie. Powód wykonania badania prywatnie: bóle i zawroty głowy, bóle ucha, kołatania serca. Czy jest się czym tutaj niepokoić jeżeli chodzi o wynik rezonansu MRI? Czy to poszerzenie to coś poważnego i mogącego dawać jakieś objawy w przyszłości?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Opis MRI:do interpretacji klinicznej,
Do pełnej oceny stanu ogólnego i neurologicznego, obciążeń, stosowanych leków, nastroju....
Pozdrawiam