Poszukiwania psychologa dla męża

Witam..szukam psychologa ktory nie wystraszy sie tego co powie moj maz....jest wspanialym czlowiekiem niestety z ciezkim bagazem z dziecinstwa..jestesmy mlodym malzenstwem,razem8lat i mimi ze maz przezyl tyle..jeszcze przezywamy odejscie naszego synusia...oboje potrzebujemy pomocy..ale maz ma zle doseiadczenia z psycholozkami,widze ze chcialby sprobowac dlayego sszukam pomocy...

Witam Panią,
bardzo mi przykro z powodu straty dziecka. W sytuacji Pani męża zachęcałabym, aby sam poszukiwał specjalisty - przecież to on będzie wiedział komu będzie mógł zaufać, zwierzyć się. Warto przy wyborze psychoterapeuty kierować się tym, czy ma certyfikat, bądź czy jest w trakcie szkolenia do jego uzyskania oraz czy korzysta regularnie z superwizji.

Trzymam kciuki i pozdrawiam ciepło
Izabela Makowska-Trzeciak

Warto popytać wśród znajomych lub znajomych-znajomych, może ktoś może polecić sprawdzoną osobę.
Inne kryterium to certyfikat (przynajmniej szkoły, gdzie ktoś kończył szkolenie), ewentualnie bycie w trakcie szkolenia oraz zawsze pozostawianie w stałej superwizji. Zawsze tez można zadzwonić do ośrodka szkoleniowego i tam zapytać o dobrego specjalistę.
Trzeba wiedzieć jeszcze jedno - psychoterapeuci pracują w różnych modalnościach, np. behawioralnych, humanistycznych czy psychodynamicznych albo psychoanalitycznych. Proszę poczytać o metodach i wybrać najbardziej pasującą m.in. pod względem głębokości pracy.

Witam Panią
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl