Poszukiwanie psychologa z Lublina

Poleci mi ktos dobrego specjaliste w Lublinie?Nie chce isc do pirwszego lepszego,chce by to byla zaufana osoba przed ktora sie ze wszystkim otworze i ktora znajdzie lek na moje cale zlo.Chodzi mi o psychologa,jak najlepiej sie do niego dostac a przede wszystkim gdzie go szukac.

Jeśli ma Pan możliwość skorzystania z psychoterapii prywatnie zachęcam do aktywnego poszukiwania- na stronach internetowych można znaleźć informacje dotyczące terapeuty, jego doświadczenia, szkoleń, nawet preferowanych metod pracy oraz ukierunkowania (szkole psychologicznej, w której pracuje dany terapeutą). Dobranie kogoś, kto będzie odpowiadał jest sprawą bardzo osobistą. Choć niewątpliwie polecenie, czy pozytywne informacje zwrotne od innych osób także stanowią pomoc w wyborze.

Witam Pana
najlepiej szukać na forach internetowych, podpytać znajomych. Warto kierować się też bardzo konkretnymi kryteriami : żeby ta osoba była psychoterapeutą, pracowała pod superwizją (tj nadzór nad pracą) i aby sama była po swojej terapii. O te wszystkie rzeczy może Pan się pytać, nawet warto pytać żeby nie trafić do osoby która zamiast pomóc to zaszkodzi
pozdrawiam
Anna Suligowska