Potliwość w nocy, utrata wagi, dreszcze oraz bóle mięśni a objawy białaczki

Pocę sie w nocy przez długi czas boli mnie strasznie głowa mam drescze bolą mnie nogi stawy i mieśnie straciłem mase z 5O na 46 i straciłam siłe czy to są objawy białaczki?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.