Potłuczenie i naciągnięcie stopy

Hej ,mam pytanie od 5 miesiecy boli mnie stops, zewnetrzna strona, zaraz za palcami calu bok, nie moge nawet butelki zgniesc . Nie kostka ale bok, bylam u lekarza ogolnego stwierdzil potluczenie i naciagniecie, chodze na fizjoterapie. Nic nie pomaga ,smaruje zelem i biore zapain, przeswietlenie Nic nie wykazalo, czy mozliwe aby odkruszyla sie tylko jakas mala kostka, dodam ze zle stanelam na boku tej stopy, czemu to boli tak dlugo?

Witam Serdecznie
Najprawdopodobniej doszło do skręcęnia stawu skokowego niestety okrse rekonwalescencji trwa bardzo długo i pomimo, że nie ma opuchlizny przy obciążeniu stopy ból jest odczuwalny.Proponuję oprucz fizykoterapi odpowiednią rehabilitację ruchową wzmacniającą .