Potówki, bladość i utrata równowagi

Moj problem polega na tym ze co jakis czas robie sie blada , mam potowki , przestaje kojarzyc , robi sie niedobrze , trace rownowage i po jakimis czasie to mija. Dodatkowo od kilku dni czuje uciska w mostku . Czy to ma cos wspolnego? Co to moze byc ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bezwzględnie konieczna jest konsultacja z lekarzem oraz wykonanie podstawowych badan krwi i EKG serca.