Potrzeba częstego oddawania moczu i nudności

Witam. Mam takie wyniki: rozmaz krwi ok i pozostałe ok jednak 4 są poniżej normy hemoglobina 10.7 g\dL hematokryt 32.4 % MCV 79.6 fL MCH 26.3 pg Mocz ok tylko w normie występuje glukoza i urobilinogen. Kreatynina ok Glukoza ok TSH 3 i FT4 ok Prolaktyna ok. Gdy jestem głodna jest mi czasami niedobrze i mam potrzebę częstego oddawania moczu. Ostatnio w ciągu kilku miesięcy przytyłam ok 7 kg. Kobieta, lat 35. O czym mogą świadczyć te wyniki ? dziękuję

Witam!
Badania wskazują na to, że ma Pani anemię. Proszę zgłosić się z nimi do lekarza w celu dobrania leczenia. Wyniki nie dają odpowiedzi na to, co jest przyczyną nudności, przyboru masy i częstego parcia na mocz. Proponuję konsultację wyników z lekarzem, który zna Pani dotychczasową historię i ma możliwość Panią zbadać. Trudno bez tego zgadywać, co może być przyczyną dolegliwości bo to można by na ten temat się rozpisać a nic to nie wyjaśni.