Potrzeba oddania kału po posiłku

Witam. Mam 20 lat i problem z oddawaniem kału, po każdym posiłku od razu muszę iść do toalety. Zastanawiam się czy związane jest to z odchudzaniem. Odchudzałam się 4 lata temu, z 65 schudłam do 45 kg. Jednak 2 lata temu zaczęłam wracać do normalnego jedzenia i wtedy pojawiły sie problemy, podejrzewam że rozregulowałam żołądek i już wtedy zaczęłam mieć problemy z częstymi wizytami w toalecie, jednak od kilku miesięcy muszę chodzić codziennie po posiłkach. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Karolina

Witam serdecznie,

Odchudzanie mogło mieć wpływ na obecne Pani problemy, jednak bez badań nie jestem w stanie nic konkretnego stwierdzić. Zalecam wizytę u gastrologa. Objawy, które Pani opisuje przypominają chorobę jelita drażliwego. Być może lekarz potwierdzi moje przypuszczenia.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk