Potrzeba oddawania moczu w 24. tygodniu ciąży

Jestem w 24tyg ciąży (moja 1 ciąża) i od ok tyg mam uczucie że chce mi się siku, pęcherz mnie boli jakby był bardzo pełny jak zrobię siku (normalnie dużo) to i tak mam uczucie że nadal mam pełny pęcherz Czy tak jest w ciąży Czy mam się szybciej zgłosić do mojego lekarza?? bo wizytę mam za 2 tyg

Piotr Pilarski

Nie trzeba się zgłaszać wcześniej. Jest to normalny objaw w czasie ciąży.

Pozdrawiam.