Potrzebuję pomocy dotyczącej diety

Witam:) Mam pytanie, znalazłam dietę podobną do 13 dniowej. Śniadanie: Herbata bez cukru, owoc. II Śniadanie: Świeży owoc. Obiad: warzywa na parze Podwieczorek: mleko Kolacja: Herbata, jogurt Czy dzięki tej diecie schudnę?
ponad rok temu

Witam,

Na pewno Pani schudnie, ale nie jest to zdrowa dieta.
Podejrzewam, że nie dostarcza nawet 500-800 kcal, przez co ryzyko efektu jo-jo jest bardzo duże.
Straci Pani kilka kilogramów w szybkim czasie, ale jednocześnie bardzo szybko je Pani ponownie zyska.
W przedstawionym sposobie odżywiania brakuje: produktów zbożowych, mięsa/ryb/jaj, mleka i przetworów, tłuszczu.
Wszystkie te produkty są niezbędne, aby zrealizować zapotrzebowanie na niezbędne składniki.

Pozdrawiam