Potrzebuję pomocy specjalisty, bo jak mam sama walczyć z całym światem?

Witam, dziękuję bardzo za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie: czy to, że cały czas mi się wydaje, że gdzieś wychodzę w nocy mimo tego, że kładę się spać to może być realne, czy to tylko moje urojenia? Bardzo proszę o pomoc specjalisty, z góry dziękuję - nie daje sobie już rady ze swoim życiem.Bardzo bym chciała zacząć na nowo, ale tak ciężko jest się podnieść gdy człowiek upada… Nie mam już siły, chciałabym ze sobą skończyć - tak chyba byłoby najlepiej, bo nie mam siły walczyć, jeżeli cały świat jest przeciwko mnie… Proszę o pomoc

ponad rok temu

Witam!

Warto, aby skonsultowała Pani swoje objawy z psychiatrą, bądź psychologiem. Proszę pamiętać, że tylko w bezpośrednim kontakcie ze specjalistą uzyska Pani odpowiedź na swoje pytania.
Trudno mi odpowiedzieć, czy opisane przez Panią objawy mają charakter urojeń, ponieważ nie wiem, co Pani dolega. Brak radości z życia, chęć popełnienia samobójstwa jest na tyle niepokojące, że tym bardziej zachęcałabym Panią do wizyty u psychologa. Tam uzyska Pani pomoc.
Pozdrawiam