Potwierdzenie ciąży po 19 dniach od stosunku

Witam, stosunek był 10.11 i zeszła gumka a sperma zostala w pochwie. Test zrobiłam 16dni od stosunku ale wyszedł negatywnie. Okresu nadal nie ma. Czy ginekolog po 19 dni od stosunku będzie mógł stwierdzić czy jest ciąża?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli test ciążowy został wykonany prawidłowo to jego wynik można uznać za wiarygodny. Po takim czasie od stosunku badanie ginekologiczne czy USG może nie potwierdzić ciąży. Przed wizytą u lekarza warto oznaczyć poziom betaHCG we krwi.