Potwierdzenie ciąży przy poziomie BHCG

Witam. Mam Pytanie byłam u lekarza ginekologa 13.06.2016. Potwierdzić ciąże, ale okazało się że ciąży niema i w ten sam dzień dostałam plamienia. Lekarz skierował mnie na badanie B_HCG na którym wynik wynosi 494,2. Proszę mi powiedzieć czy coś jestnie tak. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję powtórzyc badanie beta hcg i koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa.