Potwierdzone PCOS przy staraniach o dziecko

Witam, staramy się o dziecko. Mam potwierdzone PCO. 03.06 gin. stwierdził domin. pęcherzyk–13mm, następnie 08.06. pęcherzyk ten miał 23mm i powinien pęknąć, dziś (10.06) pęcherzyk miał taką samą wielkość i, gin stwierdził że raczej owul. nie będzie. Endom szer. 11mm. Gin powiedział ze mies. powinna być bo endom jest „ładne” ost. okres 09.04. Mam brać Duphaston od 15dc do 24dc (3 cykle). Czytałam że ten lek nie wspomaga owul, jaki jest sens jego brania, jeśli do 15dc owulacja się nie pojawi?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego. być moze lepiej przygotuje endometrium