Potworniak jajnika widoczny w USG

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy potworniaka. Lekarz prowadzący stwierdził u mnie potworniaka prawego jajnika, po przeprowadzonym Usg. Kazał zrobić badanie ca125 w lipcu wyszło 40,3. Następnie kazał powtórzyć teraz, by sprawdzić, czy rośnie, niestety wynik wynosi 62,4. i moje pytanie brzmi, czy mam się o co martwić? Dziękuję za odpowiedź.

Niestety w takim przypadku zapewne będzie konieczne usunięcie potworniaka skoro poziom Ca-125 uległ podwyższeniu. Decyzję ostateczną w tej sprawie podejmie ginekolog prowadzący po zapewne kontrolnym USG przezpochwowym.