Poty przy niedoczynności tarczycy i Hashimoto
Mam 51 lat ,mam chorą tarczycę chodziłam do wielu lekarzy od czerwca br.podjełam leczenie na dobre zrobiono mi przeciwciała FT4-16,51 ,TSH-2,281 ,TG-3,13 ,TPO-470,52 ,plus usg kolejne stwierdzono Hashimoto ale dobrze sie czuję ,z wyjatkiem że czasem mnie poty oblewają,powiedziałam lekarzowi ale dostałam odp.że to menopauza biorę eutHyrox 25 ,kolejne tSH niedawno zrobione w sierpniu 2,370 dostałam odp.ze dobry wynik.Mam niedoczynność czy poty mogą być objawami czy TSH jest dobrym wynikiem.

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
poty mogąbyć objawem choroby tarczycy jak i menopauzy,
wynik TSH jest u Pani prawidłowy.
Pozdrawiam