Poważne problemy ze skupieniem się podczas nauki

Witam od jakiegoś czasu mam poważne problemy ze skupieniem się podczas nauki ,a także pomimo poświęcenia kilku godzin dni na przyswojenie sprawia ,że i tak nic nie pamiętam. Towarzyszy mi przy tym dźwiękowstęt oraz światłowstręt ,szybko się męczę i gdybym mogła to przez cały czas bym spała. Nie wiem już sama coo mogłoby mi pomóc próbowałam już picia litrami energetyków,kawy ,nawet jadłam jednego cukierka ,bo podobno pomaga w nauce,a także brałam różne suplementy typu Sesja. Pomocy.

Witam,
niestety portal internetowy ma liczne ograniczenia i nie pozwala na stawianie diagnoz. Ważne byłyby informacje odnoszące się do Pani stanu zdrowia w ostatnim czasie-czy przechodziła Pani jakieś choroby, czy doznała Pani urazu, od jakiego czasu utrzymują się opisywane objawy itp. Z tego względu zachęcam Panią do udania się do lekarza rodzinnego. On po zebraniu dokładniejszych informacji będzie mógł Panią skierować na odpowiednie badania diagnostyczne. Jeśli taka podstawowa diagnoza niczego nie wykaże wówczas warto rozważyć wizytę w poradni zdrowia psychicznego.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl