Poważne problemy ze snem i stany lękowe u 55-latka

Witam. Mam powazne problemy ze snem. Budze sie kilkanascie razy w nocy majac przy tym stany lekowe. Budzac sie w nocy lapie kilka glebokich oddechow,serce mi mocno wali. lacznie spie okolo 4 h. Mam 55 lat i stresujaca prace. Prosze o porade.Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę udać się zarówno do lekarza psychiatry, jak i psychoterapeuty - oni wyłącznie w kontakcie osobistym mogą ocenić Pana dolegliwości i zaproponować odpowiednią metodę leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (np.: PZP) lub prywatnie.

Witam. Podane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia lękowe, które mają podłoże psychologiczne i dlatego sugerowałabym żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa i psychiatry.