Poważny problem z wagą

Nie mam pojęcia, co się stało... Zaczęłam się odchudzać, przy wzroście 166 cm ważyłam 95 kg. Tydzień temu się ważyłam, waga wskazała 86. Mimo to że jem cały czas, to samo, dzisiaj weszłam na wagę, przeżyłam szok 90 kg... Jak to możliwe? I co powinnam robić, by waga nie szalała? Od miesiąca jestem na diecie 1400 cal, piję tylko wodę, alkoholu też nie piję... Pomóżcie mi, bo nie wiem, co się ze mną dzieje...
ponad rok temu

Witam
Czy dietę stosuje Pani na własną rękę, czy też jest Pani pod opieką dietetyka, który indywidualnie dopasował dietę?
Skąd ma Pani dietę 1400 kcal?
Może ćwiczy Pani forsownie i rozwinęła się Pani tkanka mięśniowa?
Nie podała Pani swojego wieku ani aktywności fizycznej.
Wahania masy ciała mogły być związane ze zbliżającą się miesiączką.
Być może w większych ilościach zacząła Pani pić wodę o wysokiej zawartości sodu bądź zaczęła Pani stosować duże ilości soli kuchennej.
Jeśli po miesiącu diety wyszła Pani na "minus 5 kg", to są powody do radości, proszę się nie martwić, to fizjologiczna utrata masy.
Trzymam kciuki!

Pozdrawiam