Powiązanie chronicznego bólu głowy z udarem mózgu

Witam Od dluzszego czasu zmagam sie z chronicznym bolem glowy. Czuje palacy bol na czubku glowy. Z pomoca lekarzy zmienilam diete i styl zycia, lecz nie uczynilo to wiekszej poprawy. W zeszlym roku moj tata doznal udaru mozgu i umarl po 3 dniacch. Przez cale zycie leczyl sie on na migrene. Zastanawiam sie czy moje bole moga miec jakies powiazanie z udarem. Co raz gorzej radze sobie z tym bole, staje sie on niedowytrzymania. Prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają oceny neurologicznej i diagnostyki obrazowej. Proszę nie bagatelizować problemu, tylko udać się na konsultację do specjalisty neurologa.