Powiększające się podbrzusze po jedzeniu

witam, od około miesiąca gdy tylko coś zjem lub się napije powiększa mi się brzuch(szczególnie podbrzusze)i wygląda jakbym była w ciąży,do tego spóźniała mi się miesiączka,robiłam testy-negatywne,byłam u ginekologa zrobił usg powiedział,że endometrium jest cienkie i przepisał tabletki antykoncepcyjne i podejrzewa PCOS.ostatnio prawie nic nie jem a jak zjem to mam duży i twardy brzuch.jestem szczupła(164cm,53kg)bałam się że jestem w ciąży i ciągle się stresuje.co może mi dolegać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Być może sa to zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego. Prosze skonsultować sie z lekarzem pierwszego kontaktu, ktory po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno - terapeutyczne. Pozdrawiam