Powiększające się zgrubienie pod skórą

Co to może być? Na lewym udzie mam pod skórą taką gulkę..i ono rośnie. Jest już na tyle duże, że jak się patrzy z boku to widać zgrubienie. Nie boli, na zewnątrz skóra wygląda tak samo jak w innych miejscach. Ostatnio zauważyłam i wyczułam na tej samej nodze tylko niżej kolejny 'guzek' ..i na prawej nodze dwa takie malutkie. Co to jest i co z tym zrobić.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl