Powiększające się źrenice w słabiej oświetlonych pomieszczeniach

Witajcie, moim problemem są powiększające sie źrenice w słabiej oświetlonych pomieszczeniach, bądź wieczorem... Przez dzień jak również na światło reagują normalnie, problem zaczyna sie gdy jest ciemniej, bądź np jade samochodem wieczorem, wtedy moje źrenice wyglądaja jak 5 złotych. Nie biorę narkotyków, byłem u okulisty, nie wyszło nic niepokojącego, neurolog zlecił badanie na boreliozę oraz rezonans głowy. Nic nie wyszło, moze ktoś z Was spotkał sie z taka sytuacja i wie co jest nie tak?

Witam. Ma Pan nadczynność układu sympatycznego, rodzaj nadpobudliwości. źrenice po ciemku zawsze są szersze,to jest normalne.Przy szerszej żrenicy widzimy niewyrażnie. Proszę unikać jazdy nocą. Nie używać ciemnych lub kolorowych szkieł w okularach.Pozdrawiam