Powiększający się brzuch i uczucie sytości po jedzeniu

witam jakiś czas temu po jedzeniu nawet małej ilości mój brzuch robił się wielki Towarzyszyło mi uczucie sytości po zjedzeniu niewielkiej ilości jedzenia i gazy tak było ponad tydzien. potem zacząłem zwracać jedzenie wymiotując następnie zaczęła łapać mnie czkawka trzymała czasem 2h zacząłem pić mięte i trochę pomogło. teraz są tylko gazy trudności z wypróżnianiem i czasem pobolewa kuje i pulsuję w dolnej części brzucha po obu stronach. jaka może być przyczyna ?

Infekcja żołądkowo-jelitowa to częsty powód podawanych dolegliwości. W razie utrzymywania się ich, należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.