Powiększający się brzuch po jedzeniu u 25-latka

witam mam maly problem i nie wiem od czego mam zaczac mam 25lat wzrost 168 waga 84kg wszystko mi idzie w brzuch zjem troszke a brzuch mi wywala jak bym zjadl pilke lekarska chcialbym miec plaski brzuch alke nie wiem od czego zaczac bardzo proszil bym o pomoc

Witam, po pierwsze większy brzuch może być wynikiem nadwagi ok, 15 kg. Jeżeli brzuch jest wzdęty po posiłku może to być objaw nietolerancji pokarmowej (laktoza, gluten), zaburzonej mikroflory jelitowej lub np. zespółem jelita drażliwego.