Powiększający się guzek przy wejściu do pochwy

Witam. Mój problem polega na gulce przy wejściu do pochwy, która z dnia na dzień się powiększa. Od czwartku stosuję lek Betadine (globulki), który przepisał mi ginekolog. Gdy pierwszy raz aplikowałam lek poszło mi to bezproblemowo, natomiast za drugim razem owa gulka tak się powiększyła, że z ledwością zaaplikowałam lek. Cały czas odczuwam ból, pulsowanie i uczucie że to się powiększa. Czy mogę w jakiś sposób domowy przyśpieszyć leczenie? Po ilu dniach powinnam widzieć efekty poleku? Martwie się

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udac się dolekarza ginekolga. po badaniu będzie mozna coś więcej powiedziec.