Powiększający się i bolesny guz na ramieniu

Pod koniec zeszłego tygodnia na wewnętrznej stronie ramienia pojawił się u mnie mały, twardy, bezbolesny guz. W ciągu tygodnia powiększył się do wielkości kurzego jaja i ból uniemożliwia normalny ruch ręką. Miejsce jest gorące i zaczerwienione, guz przestał mieć zwartą strukturę, stał się bardziej "rozlany". Kortykosterydy podane podskórnie obok guza zmniejszają ból na kilka godzin, ale nie powstrzymują powiększania się. Mam 20 lat, wizyta w gabinecie lekarskim jest problematyczna.

KTO ZALECIŁ KORTYKOSTERYDY PODSKÓRNIE OBOK GUZA??? KONIECZNA PILNA KONSULTACJA CHIRURGICZNA - CHOĆBY OSTRY DYŻUR W SZPITALU!!! zż