Powiększanie biustu poprzez masaże

Dzień dobry, słyszałam ostatnio o realnym wpływie regularnych masazy piersi na ich rozmiar - Czy to prawda? Czy da się naturalnymi, domowymi sposobami zwiększyć rozmiar biustu?

Dzień dobry,

Masaż nie jest w stanie zwiększyć objętości biustu.
W tym celu proponuje skorzystać z zabiegu chirurgi estetycznej- przeszczepu tkanki tłuszczowej tzw lipofillingu do piersi lub powiększenia piersi za pomocą implantów. Podstawą kwalifikacji do jakiegokolwiek powyższego zabiegu jest bezpośrednia konsultacja z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Masaż nie powiększy biustu, jeśli chce Pani zwiększyć jego objętość należy wykonać zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej - można powiększyć je implantami lub własnym tłuszczem.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska