Powiększanie penisa tabletkami?

Witam! W związku z tym, iż borykam się z problemem niewielkiego penisa (o czym napiszę w oddzielnym pytaniu) mam następujące pytanie. Czy tabletki, które można kupić w internecie dają jakikolwiek efekt? Tak naprawdę, jeśli o mnie chodzi, wszelkie operacje odpadają. Czemu? Ponieważ tak naprawdę, mimo niewielkiego penisa, żadna z moich partnerek nigdy nie narzekała na brak orgazmu - widać ta wielkość nie jest najważniejsza. Chcę natomiast to zrobić dla samego siebie. Po prostu źle mi z tym. Znalazłem na znanym portalu aukcyjnym kilka różnych ofert, które miały pozytywne komentarze. Same pozytywy - poprawienie płodności i stałe powiększenie 7-10 cm? Co o tym sądzić? Jak działają tabletki czy inne (tańsze od operacji) sposoby na powiększenie penisa, jeśli jestem obrzezany? Jeśli nie można podać konkretnych nazw leków, które mi mogą pomóc, to bardzo proszę o przesłanie kilku na maila. Z góry dziękuję za pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

ziołowe suplementy diety, sprzedawane zazwyczaj w internecie, nie zaś w aptekach, nie są przebadane klinicznie pod względem bezpieczeństwa, tak jak ma to miejsce w przypadku leków dopuszczonych do sprzedaży. Nie ma też standaryzowanych analiz, które potwierdzałyby ich skuteczność. Proszę pamiętać - nie zawsze "naturalne" znaczy dobre. Pozytywne komentarze mogą być wynikiem działania reklamy.

Substancje, które są zazwyczaj zawarte w takich suplementach, opisane są w naszym artykule ziołowe leki na impotencję.