Powiększanie się pieprzyka

Witam. Zauważyłam zmiany na pieprzyku. Mam go od urodzenia i znajduje się na prawej nodze tuż przy kolanie. Mam wrażenie jakby się rozrastał, albo jakby na nim powstawał drugi. Ma on kolor rdzy, coś jak róż. Bardzo boję się,że to czerniak a nie mam możliwości iść do lekarza. Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Jak wyobraża sobie Pani moją pomoc przez internet bez obejrzenia zmiany???!!! Proponuję zgłosić się do Olsztyna -do ośrodka onkologicznego w celu zbadania zmiany dermatoskopem i ew. wycięcie profilaktyczne!!! Ew. zapraszam do mnie , W-wa , ul.Mokotowska 15 , Fundacja PFESO, tel.rej. 223314140, zbigniew żurawski

Konieczna jest wizyta u dermatologa, lekarz zbada zmianę i dobierze metodę leczenia lub usunięcia. Przez monitor nie widzimy zmiany anie nie zbadamy jej.