Powiększenie ganglionu na nadgarstku po wycięciu

mialam wycinany ganglion na nadgarstku ale nie wyciął lekarz całego bo bal sie ze uszkodzi zyle.Nie mialam robionego przeswietlenia a ten znowu sie powieksza.czy moge prosic o rade i gdzie mam sie udac do jakiego lekarza bo to boli i nie moge nic robic ciezkiego reka ?

Nie wiem jaki był zakres operacji , nie znam-nie badałem stanu obecnego nie wiem też,gdzie jest Drzewica i wobec tego nie mogę podpowiedzieć , gdzie się udać! Proponuję udać się do najbliższego Ośrodka Klinicznego-do Kliniki Ortopedii! zż

Trzeba ponownie w tej sprawie udać się do chirurga najlepiej ortopedy. Niestety tylko doszczętne leczenie chirurgiczne może wyleczyć do końca gangliona.